טלפון:   03-6136160
משרד עורכי דין טירן פז
רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה
טירן-פז ושות' משרד עורכי דין

תאונות דרכים

נפגעת בתאונת דרכים? מגיע לך פיצוי מקסימלי

חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים קובע כי בכל מקרה של פגיעה גופנית, או נפשית בתאונת דרכים, בין אם באשמתך ובין אם באשמת גורם אחר, מגיע לך פיצוי. לתאונות דרכים יש השלכות בעלות משמעויות כספיות רבות, שנמשכות הרבה מעבר לרגע התאונה עצמו. ביניהן: אובדן כושר עבודה ונכות זמנית או קבועה.

חברות הביטוח שתפקידן לפצות את נפגעי תאונות הדרכים, עושות כל שביכולתן כדי להימנע מתשלום פיצויים, או להקטין את היקפם. הן מעדיפות לאלץ את המבוטחים לפנות לבתי המשפט ולנהל הליך ארוך, מתיש ויקר, בציפייה שהתובעים יתייאשו ויתפשרו, או יוותרו כליל על מימוש זכויותיהם.

פיצויים לנפגעי תאונות אופנוע

דינו של רוכב אופנוע שנפגע בתאונה, זהה לדין כל נהג שנפגע בתאונת דרכים רגילה, מתוקף חוק הפיצויים לנפגעי תאונות דרכים. עם זאת, במידה ולא החזיק נהג האופנוע פוליסת ביטוח תקפה, הוא יוכל לתבוע פיצויים רק במקרים בהם יוכיח כי אינו אשם בתאונה וכי צד שלישי חייב לפצותו.

אנו מתמחים בייצוג תובעים בתאונות דרכים. למשרדנו ניסיון רב בייצוג תובעים מול חברות הביטוח והביטוח הלאומי. לאורך השנים ייצגנו בהצלחה אלפי נפגעים, עזרנו להם למצות את כל זכויותיהם ולקבל את הפיצוי המקסימלי המגיע להם.

אתם מוזמנים לפגישת ייעוץ ראשונית, ללא התחייבות, כדי לאמוד את סיכויי הצלחת התביעה.

 


Fatal error: Call to undefined function get_field() in /home/tiranpaz/public_html/wp-content/themes/yoo_master_wp/layouts/single-def.php on line 15