טלפון:   03-6136160
משרד עורכי דין טירן פז
רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה
טירן-פז ושות' משרד עורכי דין

אודות משרד עורכי דין טירן פז

לעורכות הדין אביטל פז וגליה רוזנבוים–טירן, שתי השותפות שעומדות בראש המשרד, וותק של יותר מ-22 שנה בכל תחומי הנזיקין והרשלנות הרפואית.

משרדנו מייצג תובעים בתביעות נזיקין בעקבות רשלנות רפואית, תאונות דרכים, חבויות, ביטוח לאומי ופוליסות ביטוח: אובדן כושר עבודה, סיעוד, בריאות, תאונות אישיות, ביטוח תלמידים וכו'.

השותפות במשרד יצגו בעבר חברות ביטוח ורופאים רבים שנתבעו בתביעות רשלנות רפואית. כיום, כחלק ממדיניות המשרד, אנו כלל לא מייצגים חברות ביטוח. כך מתאפשר לנו להשתמש בניסיון הרב שצברנו ולעמוד מולן בבית המשפט, ללא כל חשש לניגוד אינטרסים.

ההיכרות רבת השנים שלנו עם שני הצדדים של המערכת מעניקה לנו יתרון משמעותי בניהול התביעות המורכבות, שבהן מטפל המשרד. במהלך עבודתנו הקמנו גם רשת ענפה של קשרים מקצועיים עם מיטב המומחים הרפואיים, שעומדת לרשות לקוחותינו לצורך קבלת חוות דעת רפואיות.

אנו מעורבים אישית בכל תביעה ומחויבים לשירות מקצועי ואיכותי לכל לקוח, ברגישות הראויה וללא פשרות.

לאורך השנים ייצגנו בהצלחה אלפי נפגעים, עזרנו להם למצות את כל זכויותיהם ולקבל את הפיצוי המקסימלי המגיע להם.

נשמח להזמין אותך לפגישת ייעוץ ראשונית, ללא התחייבות כדי לאמוד את סיכויי הצלחת התביעה

טלפון 03-6136160

עו"ד אביטל פז
"אני מרגישה תחושת סיפוק ומימוש עצמי מהיכולת לעזור לאנשים. כעורכת דין שנלחמת עבורם ללא פשרות, אני מצליחה לפתור את המצוקות שלהם בהתמודדות מול כל המערכות השונות ומשיגה בשבילם את התוצאות הטובות ביותר".

עו"ד אביטל פז,

שותפה במשרד

עו"ד גליה רוזנבוים-טירן
"המטרה שלי שהלקוח יזכור אותי כאשת מקצוע מעולה וגם כאדם שהיה שם בשבילו בשעות הקשות. מישהי שתמכה ועזרה לו לצמוח חזרה, מאותה נקודת שפל. אני תמיד אומרת את האמת ללקוח, עומדת מאחורי כל הבטחה ואעשה הכל כדי שהוא יקבל את הפיצוי המקסימלי שמגיע לו".

עו"ד גליה רוזנבוים-טירן,

שותפה במשרד.

טלפון במשרד - 03-6136160

כתובת המשרד: ז'בוטינסקי 35 רמת גן, 52511.מגדל התאומים 2, קומה 1.

אתר זה וכל האמור בו אינם מהווים יעוץ משפטי מכל מין וסוג שהוא ואינם מהווים תחליף ליעוץ פרטני על ידי עורך דין בעל הסמכה מתאימה.
האתר בבעלות משרד עורכי דין טירן-פז ושות' - בכל בעיה, לקבלת יעוץ משפטי ניתן לפנות באמצעות דף יצירת קשר או בטלפון