זכויות ביטוח לאומי

תקציר

המוסד לביטוח לאומי הוקם על מנת להבטיח את צרכיהם המנימליים של אזרחי מדינת ישראל בתקופות  קשות. על מנת למנוע מאנשים המנסים לתמרן את המערכת שלא כדין, לעיתים נתקל, הפונה למוסד לביטוח לאומי, בהליך בירוקרטי מסועף ומסובך שמקשה עליו לממש את זכויותיו על פי חוק.

על פי החוק, כל אזרח מעל גיל 18 שאינו משרת בצבא חייב בתשלום דמי ביטוח לאומי חודשיים. התשלומים למוסד לביטוח לאומי אמורים להבטיח לאזרחים תשלום קצבאות במקרים שונים כגון – תאונת דרכים שהינה תאונת עבודה, תאונת עבודה, אובדן כושר עבודה, נכות כללית ואובדן מקום עבודה.

אנשים הנמצאים בסיטואציות לא פשוטות כגון אלה, לא תמיד מסוגלים לעבד את כמות המידע שהמוסד לביטוח לאומי מרעיף עליהם בתהליך הגשת התביעה ולעיתים נוצר מצב שבו אדם ישר שזכאי לקצבה או לגמלה על פי חוק, לא זוכה בתביעתו עקב התנהלות בלתי נכונה אל מול המערך הבירוקרטי.

אם הגשתם תביעה למוסד לביטוח לאומי ותביעתכם נדחתה, הסיכויים שלכם לממש את הזכויות שמגיעות לכם, פוחתים במידה ניכרת. אם התייצבתם מול ועדת רפואית והועדה קבעה לכם אחוזי נכות נמוכים מאלו שמגיעים לכם, יהיה קשה יותר להפוך את החלטת הועדה מאשר לקבל את הנכות הראויה בייצוג מתאים מראש.

מסיבות אלה ואחרות משרד עורכי הדין טירן – פז ושות’ קורא לכם להגיע לפגישת ייעוץ לפני שאתם מגישים את התביעה למימוש זכויותכם מול המוסד לביטוח לאומי. כמובן שנוכל לעזור גם אם כבר הגשתם את תביעתם ולא קיבלתם את מה שמגיע לכם. משרדנו בעל ניסיון רב בייצוג נפגעים מול ההליך הבירוקרטי ומבטיח לכם שירות אדיב ומקצועי והדרכה לאורך כל שלבי ההליך.

אנו מציעים פגישת ייעוץ ראשונה חינם על מנת שנוכל לבחון את פרטי המקרה לעומק ולאמוד את סיכויי התביעה ולהמליץ לכם על המשך הדרך.

תגיות: זכויות ביטוח לאומי, תביעת זכויות מביטוח לאומי

שתפו את המאמר
מאמרים אחרונים
תקציר
טירן-פז ושות'
טירן-פז ושות'

משרד עורכי דין

לייעוץ ללא עלות >>
לשאלות בווצאפ