טלפון:   03-6136160
משרד עורכי דין טירן פז
רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה
טירן-פז ושות' משרד עורכי דין

נזיקין וביטוח

נפגעת בתאונה? מגיע לך פיצוי מקסימלי

תחום תביעות הנזיקין מקיף מגוון רחב של מקרים. לרוב מדובר באנשים שנפגעו בגופם ותובעים את הגורם שנהג כלפיהם ברשלנות ולכן אחראי לפצותם.

לדוגמה: מעביד בתאונות עבודה, בית ספר בגין תאונת תלמידים, עירייה במקרה של טביעה בים, מלון בשל החלקה בלובי, חדר כושר במקרה של פציעה באימון וכו'. דוגמאות נוספות לתביעות נזיקין שהופיעו לאחרונה בתקשורת: החוגגים שנפגעו מליקויי בניה באסון ורסאי, עובדי מפעל שנפגעו משאיפת אסבסט, דיירים שנפגעו משריפה בבניין, תושבים שנפגעו מאסונות טבע, תלמידים שנפגעו בזמן טיול, שכנים שנפגעו כתוצאה מפיצוץ בלון גז, תינוקות שנפגעו משימוש בתחליף חלב רמדיה ועוד.

משרדנו מתמחה בייצוג נפגעים בתחומי הנזיקין והביטוח. אנו מעניקים ללקוח טיפול מושלם מול המזיק הישיר ומול כל חברות הביטוח, בגין פוליסות של אובדן כושר עבודה, מחלות קשות, חיים, תאונות אישיות, סיעוד, ביטוח תלמידים, ביטוח ספורטאים וכו'.

לאורך השנים ייצגנו בהצלחה אלפי נפגעים, עזרנו להם למצות את כל זכויותיהם ולקבל את הפיצוי המקסימלי המגיע להם מהגורמים השונים.

תאונת עבודה

תאונת עבודה היא פגיעה גופנית שנגרמת כתוצאה מאירוע שחל עקב ובשל תהליכי העבודה. כל פעולה שמתבצעת על ידי עובד מטעמו של המעביד או באזור שיפוטו, נחשבת לתאונת עבודה. תאונות דרכים המתרחשות בזמן העבודה, בדרך לעבודה, או ממנה – נחשבות לתאונות דרכים בעבודה. במקרה של מחלה הנגרמת על ידי חשיפה לגורמים, לתהליכי עבודה מזיקים, או לחומרים מסוכנים, מדובר במחלת מקצוע.

אובדן כושר עבודה

אדם שנפגע בתאונת עבודה, או לקה במחלת מקצוע זכאי לפיצוי כספי – חלקו דרך תביעה למוסד לביטוח לאומי וחלקו דרך תביעה כנגד המעסיק וחברת הביטוח. במקרה של קביעת אחוזי נכות צמיתה מעל ל-20%, מגיעה לו גמלת נכות חודשית מהמוסד לביטוח לאומי.

על הנפגע להגיש תביעה למוסד לביטוח לאומי בגין תאונת עבודה תוך שנה ממועד התאונה. לאחר הגשת התביעה ובאם המוסד לביטוח לאומי הכיר באירוע כתאונת עבודה, או מחלת מקצוע, יזומן הנפגע לוועדה רפואית על מנת לקבוע את אחוזי הנכות שנגרמו כתוצאה מהתאונה.

במקרים רבים ניתן לתבוע גם את הביטוח של המעסיק במסגרת חבות מעבידים/חבות מעסיקים. יש מקרים בהם אפשר לתבוע גם בגין פוליסות ביטוח כגון: ביטוח תאונות אישיות, ביטוח מנהלים, ביטוח חיים, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח סיעודי וכו'. במקרה שתאונת העבודה היא תאונת דרכים, התביעה היא לפי פוליסת ביטוח החובה.

אנו מעניקים לנפגעים סל שירותים מלא הכולל:

  • ייצוג מול המעביד
  • ייצוג מול המוסד לביטוח לאומי בתביעה להשגת הפיצוי המקסימאלי בגין תאונות עבודה
  • ייצוג והכוונה בוועדות הרפואיות של המוסד לביטוח לאומי
  • ייצוג מול חברות הביטוח

מיצוי זכויות מקסימלי במוסד לביטוח לאומי.

המוסד לביטוח לאומי מצוי תחת עומס כבד של תביעות ונאלץ להתמודד עם פניות רבות שחלקן מסובכות ולעתים אף שקריות. כך נוצר מצב בעייתי בו הפקידים שאמורים לשרת את הציבור, לא תמיד מצליחים לראות את טובת האזרח הקטן מול עיניהם.

לכן סיכויי ההצלחה של תובעים בתביעות נגד המוסד לביטוח לאומי, ללא סיוע משפטי מקצועי הולם, נמוכים יותר. מדובר בתביעה לכל דבר שמצריכה הבנה, ידע וניסיון רב.

משרד עורכי הדין טירן-פז ושות' מתמחה בייצוג נפגעים בתביעות נגד המוסד לביטוח לאומי וגופים ממשלתיים אחרים. לאורך השנים ייצגנו בהצלחה אלפי נפגעים, עזרנו להם למצות את כל זכויותיהם ולקבל את הפיצוי המקסימלי המגיע להם.

אנו מספקים שירותי יעוץ והדרכה לקראת הבדיקה בוועדות הרפואיות, ייצוג גם מול חברות הביטוח הפרטיות וניהול התביעה בבית המשפט. משרדנו עומד בקשר עם מיטב המומחים הרפואיים לצורך מתן חוות דעת.

אתם מוזמנים לפגישת ייעוץ ראשונית, ללא התחייבות, כדי לאמוד את סיכויי הצלחת התביעה 

נתבעים ללא ביטוח

טיפול משפטי לאנשים פרטיים או חברות שנתבעו כאשר אין להם חברת ביטוח שביטחה את המקרה והם נאלצים לשכור בעצמם שירותי משרד עורכי דין שייצג אותם כנגד התובע. למשל- מעביד שנתבע ע"י עובד, יועץ בטיחות שנתבע ע"י מעביד שהעובד תבע אותו, רופא או אחות שמטופל תבע אותם, מהנדס שנתבע ע"י לקוח וכיוצ"ב.

Fatal error: Call to undefined function get_field() in /home/tiranpaz/public_html/wp-content/themes/yoo_master_wp/layouts/single-def.php on line 15