טלפון:   03-6136160
משרד עורכי דין טירן פז
רשלנות רפואית, תאונות דרכים, תאונות עבודה
טירן-פז ושות' משרד עורכי דין

רשלנות רפואית

נפגעת מטיפול רפואי? נגרם לַך נזק במהלך ההריון או הלידה? מגיע לך פיצוי מקסימלי

רשלנות רפואית מוגדרת כגרימת נזק למטופל, שמקורו בסטייה מרמת הזהירות הסבירה שנדרשה במתן הטיפול הרפואי, ושאלמלא סטייה זו, לא היה נגרם למטופל כל נזק. במקרה בו בית המשפט פוסק שאכן הרופא סטה מרמת הזהירות הסבירה וכי קיים קשר סיבתי בין הרשלנות לנזק שארע, התובע יהיה זכאי לפיצוי כספי שיקבע בהתאם לנסיבות.

למרות שישראלים רבים נפגעים מדי שנה מרשלנותם של רופאים וצוותים רפואיים, נהוג היה לחשוב כי תביעה בגין רשלנות רפואית, קשה להוכחה ולכן יש לה סיכוי קטן להתקבל בבית המשפט. במהלך השנים האחרונות חל שינוי בגישת בתי המשפט וגדלה מודעות הציבור לאפשרות לתבוע פיצויים בגין רשלנות רפואית. חוק זכויות החולה, שנחקק בשנת 1996, מרחיב את אחריות הרופא ו/או המוסד הרפואי כלפי החולה וכיום, מספר הפסיקות לטובת התובעים, כמו גם הסכומים הנפסקים לניזוקים גדלו במידה ניכרת.

אנו מתמחים בייצוג נפגעים בתביעות רשלנות רפואית בכל ענפי הרפואה. למשרדנו ניסיון רב בניהול תביעות מורכבות ומסובכות, עם נזקים משמעותיים. לאורך השנים ייצגנו בהצלחה אלפי נפגעים, עזרנו להם למצות את כל זכויותיהם ולקבל את הפיצוי המקסימלי המגיע להם.

משרדנו לא מייצג כלל חברות ביטוח. בחרנו לפעול כך כדי להבטיח שלעולם לא נפעל מתוך ניגוד אינטרסים. אנחנו מייצגים אך ורק אותך ורואים רק את טובתך מול עינינו.

נלווה אותך בכל התביעות מול כל הגופים. נעמוד לצידך גם בביטוח הלאומי וגם מול חברות הביטוח.

אתם מוזמנים לפגישת ייעוץ ראשונית, ללא התחייבות, כדי לאמוד את סיכויי הצלחת התביעה

5 התחומים הנפוצים ביותר בתביעות רשלנות רפואית הם:

  • רשלנות רפואית בהריון
  • רשלנות רפואית בלידה
  • רשלנות רפואית באבחון מחלות
  • רשלנות רפואית בניתוח
  • רשלנות רפואית בטיפולי שיניים

רשלנות רפואית בהריון ובלידה

תביעה בגין רשלנות רפואית שארעה במהלך ההריון, ניתן להגיש במקרים בהם הצוות הרפואי התרשל בביצוע בדיקת האולטרה סאונד או לא התייחס לתוצאותיה, לא התייחס לממצאים שהתגלו בבדיקות אחרות במהלך ההריון, לא ביצע את הבדיקות הנחוצות במהלך ההריון, לא איבחן מצוקה עוברית בזמן, או לא הבהיר ליולדת את הסיכויים והסיכונים בלידה, לאור ממצאים שהתגלו.

תביעה בגין רשלנות רפואית שהתרחשה בזמן הלידה ניתן להגיש במקרים של אי אבחון מצוקה עוברית בבדיקת מוניטור, או כשלים בחילוץ התינוק בלידה ספונטאנית, מכשירנית (מלקחיים, ואקום) או בניתוח קיסרי, כשלים שהובילו לסיבוכי פגות, פגיעה בגפת התינוק, שיתוק ע"ש Erb, פגיעה מוחית, שיתוק מוחין cp, מות ילוד, אובדן רחם, או מות יולדת.

במקרים בהם הילוד סובל ממוגבלות בגין מומים מולדים, או תסמונות שונות, ניתן לתבוע רשלנות רפואית בגין הולדה בעוולה. תביעות אלו מבוססות על הטענה שאילו ההורים היו מודעים לממצאים, סביר שהיו מעדיפים להפסיק את ההריון. במקרים אלו יינתן להורים פיצוי שיכסה את מרבית ההוצאות העודפות של הילד בשל מוגבלותו, גם לאחר היותו בגיר ולמשך כל ימי חייו.

הולדה בעוולה כוללת מקרים של אי אבחון תסמונת גנטית (למשל: תסמונת דאון, תסמונת קנוון, דיס אוטונומיה משפחתית), או מום מולד בבדיקות אולטרה סאונד, סקירת מערכות, אקו לב עוברי, יעוץ גנטי, דיקור מי שפיר, טיפולי פוריות ועוד.

משרד עורכי הדין טירן-פז ושות' מתמחה בייצוג נפגעים בתביעות רשלנות רפואית בהריון ובלידה. למשרדנו ניסיון רב בניהול תביעות מורכבות ומסובכות, עם נזקים משמעותיים ובמיוחד תביעות של הורים לילדים עם צרכים מיוחדים.

לאורך השנים ייצגנו בהצלחה אלפי נפגעים, עזרנו להם למצות את כל זכויותיהם ולקבל את הפיצוי המקסימלי המגיע להם.

אתם מוזמנים לפגישת ייעוץ ראשונית, ללא התחייבות, כדי לאמוד את סיכויי הצלחת התביעה.


Fatal error: Call to undefined function get_field() in /home/tiranpaz/public_html/wp-content/themes/yoo_master_wp/layouts/single-def.php on line 15