תביעות ביטוח לאומי

תקציר

המוסד לביטוח לאומי הוא גוף ממשלתי האחראי על זכויות הרווחה של אזרחי מדינת ישראל. מלבד השירותים שניתנים ע”י המוסד המוכרים לציבור רחב כגון תשלום גמלאות, קצבאות ילדים, השלמת/הבטחת הכנסה ודמי אבטלה, המוסד אחראי גם על תשלום פיצויים לנפגעי תאונות עבודה, תאונות דרכים שהן תאונות עבודה, מחלות מקצוע, נכות כללית וכדומה.

עומס, הונאות ובירוקרטיה

למרבה הצער, המוסד לביטוח לאומי מצוי תחת עומס עבודה רב ונאלץ להתמודד עם פניות רבות אשר חלקן מסובכות ולעתים אף שקריות וכך נוצר מצב בו הפקידים שאמורים לשרת את הציבור, לא תמיד רואים את טובת האזרח הקטן מול עיניהם.

עקב כך סיכויי ההצלחה של תובעים בתביעה נגד המוסד לביטוח לאומי, ללא סיוע משפטי מקצועי הולם, אינם מיטביים. מדובר בתביעה לכל דבר אשר מצריכה ידע רב על מנת שתוכלו לממש את מלוא זכויותיכם בנוגע לתאונות עבודה, מחלות מקצוע, בקשות לאחוזי נכות כללית, פטור ממס הכנסה וכיוצ”ב.

מיצוי זכויות מקסימלי באמצעות ייצוג מקצועי

המומחיות של משרד עורכי הדין טירן-פז ושות’, הינה ביצוג תובעים בתביעות נגד המוסד לביטוח לאומי וגופים ממשלתיים אחרים וביכולתנו לעזור לכם למצות את הזכויות המגיעות לכם על פי חוק. המשרד מספק שרות של יעוץ והדרכה לקראת הבדיקה בועדות רפואיות, ייצוג מול חברות ביטוח פרטיות וניהול התביעה בבית המשפט. המשרד עומד בקשר עם מיטב המומחים הרפואיים לצורך מתן חוות דעת.

צרו קשר עכשיו לקביעת פגישת יעוץ חינם על מנת לדעת מהן זכויותיכם ולברר את סיכויי התביעה וגובה הפיצוי המשוער.

שתפו את המאמר
מאמרים אחרונים
תקציר
טירן-פז ושות'
טירן-פז ושות'

משרד עורכי דין

לייעוץ ללא עלות >>
לשאלות בווצאפ